Apple Leather Smart Cover

SKU
apple-leather-smart-cover-for-2017-ipad-pro
 

Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 12,9" (2021) - QWERTY - Black
EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 12,9" (2021) - QWERTY - Black
Special Price 4.990 МКД
Regular Price 7.490 МКД

Достапен производ

NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Lemonade
Smart Folio for iPad (10th generation) - Lemonade
7.590 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Детали

Овој прекрасен Smart Cover, направен од фина кожа, го штити вашиот iPad Pro екран. Отворете го и вашиот iPad Pro се буди. Затворете го и заспива. Достапен во различни бои кои ќе Ви одговараат на Вашите други аксесоари на Apple.
Компатибилен со iPad Air 3 (10.5"), iPad 7 (10.2") и iPad Pro (10.5")

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
No
Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198629135
Боја
(PRODUCT)RED
Големина
10.5inch iPad Pro
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198375988
Боја
Black
Големина
10.5inch iPad Pro
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (9th gen), iPad (8th gen), iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198706478
Боја
Light Blue
Големина
10,5"
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Front case
Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198375940
Боја
Midnight blue
Големина
10.5inch iPad Pro
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3
Тип на футрола
Full case
Производител
Apple
Weight
0.2700
EAN code
190198629197
Боја
Pink Fuchsia
Големина
10,5"
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Air 3, iPad (7. gen)
Тип на футрола
Full case

Product declaration