Apple MagSafe Battery Pack

SKU
MJWY3ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
1.690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.890 МКД

Достапен производ

iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
3.690 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Прицврсти ја твојата нова MagSafe надворешна батерија за твојот iPhone со само еден клик. Сега лесно ќе го наполниш твојот iPhone, дури и во движење, бидејќи нејзиниот дизајн е компактен и интуитивен. Точно поставените магнети совршено ја држат батеријата на твојот iPhone 12 или iPhone 12 Pro - за да можеш безбедно и сигурно да ги наполниш твоите уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252458570
Боја
White
Бои
White
MagSafe compatibility
Yes
Charger type
MagSafe
Connectivity
MagSafe
iPhone компатибилност
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
AirPods компатибилност
AirPods Wireless charging, AirPods Pro

Product declaration