Apple MagSafe Duo Charger

SKU
MHXF3ZM/A
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
1.690 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.890 МКД

Достапен производ

Satechi Trio Wireless Charging Pad (Apple Watch, Airpods, iPhone) - Black
Satechi Trio Wireless Charging Pad (Apple Watch, Airpods, iPhone) - Black
8.490 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
iStyle 38W Pro Charger (20W USB-C; 18W USB-A) - White
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

MagSafe Duo Charger ќе го наполни твојот компатибилен iPhone, Apple Watch, AirPods Wireless Charging Case и друѓи Qi сертифицирани уреди. Само поставете го Вашиот уред на полначот и полнењето ќе започне. Полначот лесно се преклопува со цел лесно да го носиш секаде со себе.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252220153
Боја
White
Големина
No
MagSafe compatibility
Yes
Charger type
Qi Wireless
Connectivity
MagSafe
Компатибилност - адаптер
USB-C
iPhone компатибилност
iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini
AirPods компатибилност
AirPods Wireless charging, AirPods Pro

Product declaration