Apple Pencil (2nd Generation) - [ОТВОРЕН ПРОИЗВОД]

SKU
O_MU8F2ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple Pencil 2 генерација со отворена кутија.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
End of life
No
Connectivity
Bluetooth
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)