Apple Pencil Case

SKU
apple-pencil-case
Боја
(PRODUCT)RED %
Беж %
црна %
цврвеникаво кафеава %
светло розева %
Полноноќно плава %
Кралско сина %
Пурпурно црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Прекрасно дизајнирана заштита за Apple Pencil, изработена од квалитетна кожа и достапна во разни бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Капацитет
No
Бои
Black, Grey, Midnight Blue, Saddle Brown
HomeKit compatibility
No
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198628954
Боја
(PRODUCT)RED
Производител
Apple
Weight
0.0400
Боја
цврвеникаво кафеава
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198390578
Боја
црна
Производител
Apple
Weight
0.0400
Боја
Беж
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198706577
Боја
светло розева
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198390554
Боја
Полноноќно плава
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198706553
Боја
Кралско сина
Производител
Apple
Weight
0.0400
EAN code
190198629012
Боја
Пурпурно црвена

Product declaration