Apple iPhone 8 Plus/7 Plus Silicone Case - White

SKU
MQGX2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Apple - iPhone 8 Plus / 7 Plus Silicone Case - White

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0300
EAN code
190198496478
Боја
бела
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
White
Материјал
Silicone
MagSafe compatibility
No
Тип на футрола
Back case

Product declaration