iPad Smart Cover (5 и 6 ген.)

SKU
conf-ipad-9-7-5gen-smart-cover
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Лесниот издржлив Smart Cover го заштитува екранот на вашиот iPad без да го покрива алуминиумскиот дел од задниот дел. За целосно покривање на предната и задната страна, можете да го комбинирате со iPad Pro Silicone Case. Магнетната шарка го усогласува Smart Cover со iPad Pro за совршено вклопување и помага да остане зацврстен.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Материјал
Polyurethane
Боја
No
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
No
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
EAN code
190198632210
Материјал
Polyurethane
Боја
(PRODUCT)RED
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198445780
Материјал
Polyurethane
Боја
бела
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
9.7 inch iPad
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198445766
Материјал
Polyurethane
Боја
сива
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
9.7 inch iPad
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
EAN code
190198445803
Материјал
Polyurethane
Боја
црвена
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
9.7 inch iPad
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198445841
Материјал
Polyurethane
Боја
розева
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
9.7 inch iPad
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198445827
Материјал
Polyurethane
Боја
Полноноќно плава
iPad компатибилност
iPad Air 2, iPad Air, iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Front case
Капацитет
9.7 inch iPad
Sleeps/wakes iPad
Yes
Што има во кутијата?
iPad Smart Cover