Apple Smart Folio за iPad Pro 12.9" (2020)

SKU
conf-apple-smart-folio-12-9-inch-ipad-pro-2020-mk
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот 12.9" iPad Pro со Smart Folio од Apple. Оваа футрола го заштитува предниот и задниот дел на вашиот iPad, додека сеуште го задржува целосниот пристап до USB-C портата и камерата. Нејзиниот преден капак може да се свитка и да се употреби како стенд, и ја поддржува функционалноста wake/sleep.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Производител
Apple
EAN code
190199600997
Материјал
Polyurethane
Боја
песочно розева
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
190199600935
Материјал
Polyurethane
Боја
бела
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
190199600966
Материјал
Polyurethane
Боја
црна
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
Материјал
Polyurethane
Боја
Cactus
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
190199601024
Материјал
Polyurethane
Боја
Surf Blue
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087275
Боја
Deep Navy
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087336
Боја
Pink Citrus
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes
Производител
Apple
EAN code
194252087305
Боја
Cyprus Green
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes