Apple Smart Folio for 11-inch iPad Pro - Soft Pink

SKU
MRX92ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198763761
Боја
Nicki Pink
Големина
11"
Капацитет
No
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2. - 3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 5, iPad Air 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration