Apple Smart Folio for 11-inch iPad Pro - White

SKU
MRX82ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198763747
Боја
White
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen), iPad Air 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration