Apple Smart Folio за 12.9" iPad Pro (4 ген.) - Црна

SKU
MXT92ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199600966
Боја
црна
Големина
12,9"
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
Бои
Black
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration