Apple Smart Folio за 12.9" iPad Pro (4 ген.) - Плава

SKU
MXTD2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199601024
Боја
Surf Blue
Материјал
Polyurethane
Бои
Blue
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration