Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Deep Navy

SKU
MH073ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252087367
Боја
Deep Navy
Капацитет
No
Материјал
Polyurethane
iPad компатибилност
iPad Air 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration