Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch 2020 - Deep Navy

SKU
MGYX3ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252087183
Боја
Deep Navy
Капацитет
No
iPad компатибилност
iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes

Product declaration