Apple Smart Folio for iPad Pro 12.9-inch (4thÊgeneration) - Cyprus Green

SKU
MH043ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252087305
End of life
No
Боја
Cyprus Green
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
Yes