Apple Smart Folio за 12.9" iPad Pro (2018)

SKU
аpple-smart-folio-за-12.9"-ipad-pro
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Заштитете го вашиот 12.9" iPad Pro со Smart Folio од Apple. Оваа футрола го заштитува предниот и задниот дел на вашиот iPad, додека сеуште го задржува целосниот пристап до USB-C влезот и камерата. Нејзината предна страна може да се свитка и да се употреби како стенд, и ја поддржува функционалноста wake/sleep.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198763822
Материјал
Polyurethane
Боја
јаглено сива
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190199131705
Материјал
Polyurethane
Боја
песочно розева
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case
Производител
Apple
Weight
0.1500
EAN code
190198763846
Материјал
Polyurethane
Боја
бела
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тип на футрола
Full case