Apple Smart Keyboard Folio for 12.9-inch iPad Pro (4th gen.) - Croatian

SKU
MXNL2CR/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199568822
Боја
Black
Големина
No
Connectivity
Smart Connector
Тастатура
Slovenian keyboard
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (6. gen), iPad Pro 12.9-in. (5th generation), iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen)
Тастатура
Croatian keyboard

Product declaration