Apple TV 4K 32GB (2021)

SKU
MXGY2SO/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet  128GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet 128GB (2022)
12.690 МКД

Достапен производ

Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

Apple TV (2022)
Apple TV (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199532793
Боја
No
Модел
32 GB
Капацитет
32GB

Product declaration