Apple TV 4K 64GB (2021)

SKU
MXH02SO/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet  128GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet 128GB (2022)
12.690 МКД

Достапен производ

Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

Apple TV (2022)
Apple TV (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199533080
Модел
64 GB
Капацитет
64GB

Product declaration