Apple TV HD 32GB (2021)

SKU
MHY93SO/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet  128GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi + Ethernet 128GB (2022)
12.690 МКД

Достапен производ

Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
Apple TV 4K Wi-Fi 64GB (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

Apple TV (2022)
Apple TV (2022)
11.290 МКД

Достапен производ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194252220610
Боја
No
Модел
32 GB
Капацитет
32GB

Product declaration