Apple USB SuperDrive (2012)

SKU
MD564ZM/A
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Детали

Apple USB SuperDrive (2012) е мал и компактен уред кој овозможува репродукција на ЦД/ДВД преку УСБ влезот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.2000
EAN code
885909575794
End of life
No
Боја
сребрена
Капацитет
No
Mac компатибилност
iMac, iMac 27" (2017), Mac mini, Mac Pro, MacBook Air 11", MacBook Air 11" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 11" (Mid 2012 or newer) , MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011 or older) , MacBook Air 13" (Mid 2012 or newer) , MacBook Pro 13", MacBook Pro 13" Retina (Late 2012 or newer) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012 or newer), MacBook Pro Retina 13", MacBook Pro Retina 15", iMac Pro