Apple Watch 38mm Band: Link Bracelet

SKU
MUHJ2ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0800
EAN code
190198936868
Боја
Silver
Модел
38mm
Големина
38 mm
Бои
Silver
Материјал
Stainless Steel

Product declaration