Apple Watch Magnetic Charging Dock

SKU
MU9F2ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.2300
EAN code
190198900586
Боја
White
Големина
No
Капацитет
No
Connectivity
Apple Watch Magnetic Charging
Бои
White
Материјал
Plastic
Compatibility
iPad Air 2
Charger type
USB

Product declaration