Apple Watch нараквица: Nike Sport Loop 41/45mm

SKU
apple-watch-narakvica-nike-sport-loop-41-45-mm
Големина
41 mm %
45 mm %
Боја
црна %
Cargo Khaki Nike Loop %
Summit White Nike Loop %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Производител
Apple
EAN code
194252636121
Боја
црна
Големина
41 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252636169
Боја
Cargo Khaki Nike Loop
Големина
41 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252636206
Боја
Summit White Nike Loop
Големина
41 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
41 mm
Производител
Apple
EAN code
194252636480
Боја
црна
Големина
45 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
45 mm
Производител
Apple
EAN code
194252636527
Боја
Cargo Khaki Nike Loop
Големина
45 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
45 mm
Производител
Apple
EAN code
194252636565
Боја
Summit White Nike Loop
Големина
45 mm
Материјал
Nylon
Apple Watch compatibility
45 mm

Product declaration