Apple Watch Series 3 GPS, 38mm Silver Aluminium Case with White Sport Band

SKU
MTEY2BS/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199310513
Боја
Silver
Големина
38 mm
Case size
38 mm
Case Material
Anodized aluminium
Front Material
Ion-X glass
Back Material
Composite
Band Material
Sport Band with stainless steel pin
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Compatibility iOS
iOS 11 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later

Product declaration