Apple Watch Series 3 GPS, 38mm Space Grey Aluminium Case with Black Sport Band

SKU
MTF02BS/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190199310544
Боја
Space Gray
Големина
38 mm
Case size
38 mm
Case Material
Anodized aluminium
Front Material
Ion-X glass
Back Material
Composite
Wi-Fi
802.11ac Wi-Fi wireless networking; IEEE 802.11a/b/g/n compatible
Bluetooth
Bluetooth 4.2 wireless technology
Compatibility iOS
iOS 11 and higher
iPhone компатибилност
iPhone 5s or later

Product declaration