Artwizz CarPlug Double for Smartphones; Smartwatches and Tablets - Black/Alu

SKU
8058-1573

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Наполнете го паметниот уред во Вашато возило преку Artwizz CarPlug. CarPlug се специјално дизајнирани за Вашето возило и мобилни уреди. Повеќе нема да се нервирате со Вашата батерија кога сте на пат.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294118058
Боја
Black
Модел
No
Големина
No
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB

Product declaration