Artwizz HangOn Case for iPhone 11 Pro Max

SKU
3500-2890

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

 • Oколу вратот или преку рамо, оваа футрола за Вашиот iPhone гарантира дека вашите раце се слободни во секое време
 • можете да ја прилагодите должината на ременот и брзо да ја отстраните или замените, исто така достапни се и дополнителни ленти одделно во голем број на бои и материјали
 • удобно место за картички на задниот дел од заштитната футрола
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Големина
  iPhone 11 Pro Max
  iPhone компатибилност
  iPhone 11 Pro Max

  Product declaration