Artwizz Neoprene Sleeve за 13" MacBook Air/Pro Retina - златна

SKU
7457-1512

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Artwizz Neoprene Sleeve за MacBook Air 13 / Pro Retina

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.2000
EAN code
4260294117457
Боја
Gold
Модел
No
Големина
13inch
Капацитет
MacBook Air 13inch
Материјал
Neoprene
Case Size
13"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration