Artwizz Neoprene Sleeve за 16" MacBook Pro - сива

SKU
0086-2994
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260659970086
Боја
Gray
Бои
Grey
Материјал
Neoprene
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 16"

Product declaration