Artwizz NextSkin iPhone 11 Pro Max - berry

SKU
3470-2888

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz футрола која нуди безбедна заштита од гребнатини и пад. Исклучително тенок дизајн со површински текстури: две проѕирни и една мат.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration