Artwizz NextSkin iPhone 11 Pro Max - berry

SKU
3470-2888
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz футрола која нуди безбедна заштита од гребнатини и пад. Исклучително тенок дизајн со површински текстури: две проѕирни и една мат.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
End of life
No
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max

Product declaration