Artwizz NoCase for iPhone 11

SKU
3234-2880

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase е ултра-тенка футрола за вашиот iPhone. Еластичната заштитна футрола за iPhone 11 е направена од најдобриот TPU достапен материјал.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
јасен / транспарентен
Големина
No
iPhone компатибилност
iPhone 11

Product declaration