Artwizz NoCase for iPhone XS Max

SKU
conf-artwizz-nocase-iphone-xs-max-mk
Боја
јасен / транспарентен %
мат црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz NoCase е ултра-тенка футрола за вашиот iPhone. Еластичната iPhone Xs Max заштитна футрола е направена од најдобриот TPU материјал достапен.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260598444358
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Artwizz
EAN code
4260598444297
Боја
јасен / транспарентен
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Artwizz
EAN code
4260598444358
Боја
мат црвена
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max
Производител
Artwizz
EAN code
4260598444327
Боја
темно плава
Големина
iPhone Xs Max
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone Xs Max

Product declaration