Artwizz PowerPlug USB-C 15W адаптер

SKU
0708-1820

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz ви нуди полнач за Вашите USB-C уреди. USB-C стандард со USB 3 брзината го прават вашиот живот полесен и побрз. Заедно со PowerDelivery или Quick Change,брзината на полнење се зголемува на едно ново ниво
Полнење телефони и таблети со USB-C врска
Полначот овозможува моќ од 15W и јачина на струјата до 3А. Тој подржува напон од 100V до 240V.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458880708
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Charger type
USB
Connectivity
No
Компатибилност - адаптер
USB-C
Capacity
15 W
Батерија
100 V - 240 V

Product declaration