Artwizz PowerPlug USB-C 15W адаптер

SKU
0708-1820
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
3.690 МКД

Достапен производ

Apple World Travel Adapter Kit
Apple World Travel Adapter Kit
2.490 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.890 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.690 МКД

Достапен производ

Детали

Artwizz ви нуди полнач за Вашите USB-C уреди. USB-C стандард со USB 3 брзината го прават вашиот живот полесен и побрз. Заедно со PowerDelivery или Quick Change,брзината на полнење се зголемува на едно ново ниво
Полнење телефони и таблети со USB-C врска
Полначот овозможува моќ од 15W и јачина на струјата до 3А. Тој подржува напон од 100V до 240V.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458880708
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Charger type
USB
Connectivity
No
Компатибилност - адаптер
USB-C
Capacity
15 W
Батерија
100 V - 240 V

Product declaration