Artwizz Rubber Clip for iPhone 6/6s

SKU
artwizz-rubber-clip-iphone6-6s
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Незаборавен дизајн, боја и чуство Rubber Clip е повеќе од удобна пластична футрола. Добра изработка, боја и дизајн. Дизајнирана за удобност на користење Rubber Clip располага со уникатен слој, кој го прави мек на допир. Мека мат површина кој што го прави уредот да не се лизга. Допрете го да ја видите разликата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
Black, Mint, Red, Transparent
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294114869
Боја
Clear / Transparent
Материјал
Polycarbonate
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294114876
Боја
Black
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294117860
Боја
Dark Red
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6

Product declaration