Artwizz Rubber Clip for iPhone 7

SKU
artwizz-rubberclip-iphone7
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Storm Blue
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
Special Price 3.690 МКД
Regular Price 4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 4.490 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Clay
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Незаборавен дизајн,боја и чуство
Rubber Clip е повеќе од удобна пластична маска. Добра изработка, боја и дизајн. Боја која одговара на вашито стил брилијантно се поврзува со вашиот телефон и на површината има мека обвивка. Едноставно маската го штити Вашиот телефон и вистинско задоволство е да го користите.

Дизајнирана за удобност на користење
Rubber Clip располага со уникатен слој, кој го прави мек на допир. Мека мат површина кој што го прави уредот да не се лизга. Допрете го да ја видите разликата.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
No
Модел
No
Големина
iPhone 7
Капацитет
No
Бои
Black, Mint, Pink
Материјал
Polycarbonate
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881255
Боја
Black
Големина
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881088
Боја
Matte Red
Големина
iPhone 7
Капацитет
iPhone 7
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260458881095
Боја
Mint
Капацитет
iPhone 7
Материјал
Rubber
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7

Product declaration