Artwizz ScratchStopper Anti-Fingerprint MATT for iPhone 6

SKU
4838-1244

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz ScratchStopper Anti-Fingerprint MATT for iPhone 6

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260294114838
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Боја
јасен / транспарентен
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Капацитет
No

Product declaration