Artwizz ScratchStopper Anti-Fingerprint MATT for iPhone 6

SKU
4838-1244

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz ScratchStopper Anti-Fingerprint MATT for iPhone 6

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
EAN code
4260294114838
Боја
Clear / Transparent
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6

Product declaration