Artwizz ScratchStopper Frame for iPhone 6/6s - Black

SKU
6634-1429

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Artwizz ScratchStopper Frame за iPhone 6

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116634
End of life
No
Боја
црна
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6
Капацитет
No