Artwizz ScratchStopper Frame for iPhone 6/6s - White

SKU
6641-1430

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Artwizz ScratchStopper Frame за iPhone 6

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116641
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Бои
White
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6

Product declaration