Artwizz ScratchStopper Frame for iPhone 6/6s - White

SKU
6641-1430

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

Artwizz ScratchStopper Frame за iPhone 6

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116641
End of life
No
Бои
White
Боја
бела
Тип на футрола
Screen Protector
iPhone компатибилност
iPhone 6
Капацитет
No