Artwizz SmartJacket for iPad Air 2 - Black

SKU
6115-1371

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Прекрасен дизајн. Силна заштита. Само со SmartJacket за iPad Air 2. Оваа заштитна футрола овозможува едноставна, лесна употреба. За неколку секунди ќе го ставите вашиот iPad во заштитниот клип. Клипот е дизајниран исклучиво за вашиот iPad Air 2, така што совршено и сигурно се вклопува вашиот со iPad Air 2. Отпорен материјал штити од удари и гребнатини, а уникатниот слој нуди подобар стисок на уредот. Изработен од три поврзани делови, можете да ја наместите футролата за да го поставите вашиот iPad Air 2 под агол што одговара за вас - и како вертикален или хоризонтален држач. SmartJacket го олеснува гледањето видеа и пишувањето пораки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.2000
Боја
Black
End of life
No
Maconomy Stock Availability
Yes
Модел
No
Големина
iPad Air 2
Капацитет
iPad air 2

Product declaration