Artwizz SmartJacket® for iPhone 6/ 6s

SKU
artwizz-smartjacket-iphone6-6s
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Тенкиот преден дел на SmartJacket футролата го штити вашиот екран од било какви оштетувања. Задниот дел на футролата ви нуди целосна заштита за вашиот iPhone 6 уред, штитејќи го од удари и гребнатини. Предниот дел од футролата целосно го опфаќа вашиот дисплеј, така што лесно можете да ја отворите футролата со едно движење на дланката.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Боја
No
Модел
iPhone 6/6s
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
No
Бои
Apricot, Black, Gold, Green, Grey
Материјал
Polycarbonate, Rubber
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294116351
Боја
Gray
Материјал
Polycarbonate, Rubber
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294114906
Боја
Black
Модел
iPhone 6/6s
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Textile, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
EAN code
4260294115811
Боја
Gold
Материјал
Polycarbonate, Rubber
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294118645
Боја
Matte Green
Модел
iPhone 6/6s
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Textile, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6
Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294118850
Боја
Apricot
Модел
iPhone 6/6s
Големина
iPhone 6/6s
Капацитет
iPhone 6/6s
Материјал
Textile, TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Full case
iPhone компатибилност
iPhone 6s, iPhone 6

Product declaration