Artwizz USB-C Cable to USB-A male (25 cm) - White

SKU
9581-1725

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

USB-C и USB-A создаваат врска помеѓу уредите на USB-C-А и USB.На пример,врската помеѓу MacBook 12 и кој било друг USB уред како што е USB-Artwizz PowerPlug А 18W,MacBook или MacBook.Овој продукт го заштедува просторот. Карактеристики:
 • 25 сантиметри долф.
 • преност на податоци и уреди за полнење
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Artwizz
  Weight
  0.1000
  EAN code
  4260294119581
  Боја
  White
  Модел
  No
  Големина
  No
  Length
  0,2 meters
  Компатибилност - адаптер
  USB-C
  Mac компатибилност
  MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

  Product declaration