Artwizz USB-C Cable to USB-A male (2m) - Black

SKU
9550-1722

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Кабелот USB-C на USB-А од 2 метри од Artwizz создава директна врска помеѓу USB-C и USB-A уредите. Синхронизирајте, префрлувајте податоци и полнете со еден USB-C на USB-A кабел.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294119550
Боја
Black
Модел
No
Големина
2m
Length
2 meters
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
USB, USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration