Artwizz USB-C Cable to USB-C male (1m) - Titan

SKU
9604-1727

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Полнење лаптопи и паметни уреди со USB-C
Со Artwizz USB-C кабелот може да ги полните Вашите паметни телефони и лаптопи. Сите уреди кои имаат USB-C влез може да се полнат со овој полнач.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Artwizz
Weight
0.1000
EAN code
4260294119604
Боја
Gray
Модел
No
Големина
No
Length
1 meter
Компатибилност - адаптер
USB-C
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration