ATECHI Type-C Mobile PRO HUB Space Gray

SKU
ST-TCMPHM
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Satechi
EAN code
879961008031
Боја
Space Gray
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
3.5mm mini-jack, HDMI, USB 3, USB-C
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (2020), iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (1. gen)

Product declaration