Beoplay Speaker A1 Limited Edition Violet

SKU
1297884

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

BEOPLAY A1
Животот е авантура. Понекогаш необична. Некогаш обична.
Екстремно пренослив Bluetooth звучник кој ќе го прошета светот со вас и ќе донесе повеќе звук и бас - без разлика каде и што се случува во тој момент.
ВИСТИНСКИ 360 ЗВУК
Подобар звук. Појак бас.
Beoplay A1 обезбедува вистински 360 амбиентален звук кој дава совршена музика секаде каде што ќе биде поставен.
ДИЗАЈНИРАН ЗА ДОЛГИТЕ ЛЕТНИ НОЌИ
ПРЕНОСЛИВОСТ
Дури и "најтешките" мелодии се лесни за носење.
Beoplay A1 е доволно мал за да се вклопи на вашата дланка, тежи само 600 грама и поради неговата форма лесно е да стои во вашата торба или џеб.
МАТЕРЈАЛИ
Изглед и функционалност во хармонија.
Заоблената алуминиумска мрежа изгледа одлично и со големо ниво на издржливост, додека двослојната полимер база ги штити внатрешните компоненти. Студен алуминиум. Топол полимер. Мека кожа. Beoplay A1 е неверојатно да се допре.
НЕ ПРЕКИНУВАЈ СО ИСТРАЖУВАЊЕ
reseller-logo
Сите производи на B&O PLAY купени во iSTYLE доаѓаат со оригинално, неотворено и фабричко пакување како и 1 година B&O PLAY ограничена гаранција која можете да се спроведе насекаде во светот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Bang & Olufsen
Weight
0.6000
EAN code
5705260069334
Боја
Purple
Модел
No
Големина
No
Speaker Power
2 x 30W Class D for woofer and tweeter
2 x 140W peak power
Frequency
60 - 24.000Hz
Батерија
Up to 24 hours playback at moderate listening level.
Built-in, rechargeable, 7,4V, 2200mAh, Li-Ion
Wired Connection
1 x 3.5mm Mini-Jack
1 x USB-C for charging (up to 3A) and speaker phone
Wireless connection
Bluetooth 4.2, ADK 4.0
Димензија и тежина
4.8 x 13,3 cm
0,6 kg
Коментар
Designer: Cecilia Manz

Product declaration