Beats - EP On-Ear Headphones

SKU
conf-beats-ep-on-ear-headphones-mk
*Промотивните цени важат само за боите на залиха во локалниот магацин.
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
AirPods Pro (2nd generation) with MagSafe Case (USB_C)
Special Price 18.490 МКД
Regular Price 20.390 МКД

Достапен производ

AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
AirPods (3rd gen) with Lightning Charging Case
Special Price 13.490 МКД
Regular Price 14.590 МКД

Достапен производ

AirPods with Charging Case
AirPods with Charging Case
Special Price 9.490 МКД
Regular Price 10.790 МКД

Достапен производ

AirPods (3 gen.)
AirPods (3 gen.)
Special Price 14.490 МКД
Regular Price 15.290 МКД

Достапен производ

Apple EarPods with Lightning Connector
Apple EarPods with Lightning Connector
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.390 МКД

Достапен производ

EarPods (USB-C)
EarPods (USB-C)
1.390 МКД

Достапен производ

AirPods Max - Space Gray
AirPods Max - Space Gray
Special Price 37.990 МКД
Regular Price 39.190 МКД

Достапен производ

AirPods Max - Silver
AirPods Max - Silver
Special Price 37.990 МКД
Regular Price 39.190 МКД

Достапен производ

Детали

Beats EP обезбедуваат неверојатен звук. Нивниот дизајн нуди неограничено слушање на музика, додека нивните вертикални носачи обезбедуваат совршена удобност. Beats EP се дизајнирани и создадени за секојдневна употреба. Далечинскиот управувач работи само со уреди со iOS.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
Боја
No
Модел
No
Големина
No
Connectivity
No
Earphone type
Headphone
Compatibility
iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Pro, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 3G/S, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s/SE, iPad, iPad 2, iPad 3rd generation
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3G/3GS, iPhone, iPod touch (5. gen), iPod touch (4. gen)
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod shuffle, iPod nano 7th Generation, iPod nano 6th Generation, iPod nano 5th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.), iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Бои
Black, Blue, Red, White
Материјал
Plastic, Stainless Steel
Што има во кутијата?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Weight
0.3600
EAN code
888462602792
Боја
White
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Earphone type
On-Ear
Што има во кутијата?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Weight
0.3600
EAN code
888462602761
Боја
Black
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Earphone type
On-Ear
Што има во кутијата?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Weight
0.3600
EAN code
888462602822
Боја
Red
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Earphone type
On-Ear
Што има во кутијата?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card
Производител
Beats by Dr. Dre
Weight
0.3600
EAN code
888462602853
Боја
Dark Blue
Connectivity
3.5mm stereo mini jack
Earphone type
On-Ear
Што има во кутијата?
• Beats EP Headphones
• Foldable Carrying Pouch
• Quick Start Guide
• Warranty Card

Product declaration