Beats Flex - All-Day Wireless Earphones - Flame Blue

SKU
MYMG2ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190199801837
Боја
Flame Blue
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
In-ear

Product declaration