Beats Powerbeats High Performance

SKU
beats-powerbeats-high-performance-mk
Боја
црна %
црвена %
бела %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
Големина
No
Производител
Beats by Dr. Dre
Боја
бела
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
In-ear
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190199246256
Боја
црна
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
In-ear
Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190199246416
Боја
црвена
Connectivity
Bluetooth
Earphone type
In-ear

Product declaration