Beats Powerbeats Pro Totally Wireless Earphones - Navy Blue

SKU
MY592ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Beats by Dr. Dre
EAN code
190199702127
Боја
Navy
MagSafe compatibility
No

Product declaration